Вироби тільки з натуральної деревини!

В цьому питанні немає компромісів!

Контакти

Волинська обл. м.Луцьк "Ekobuk"
вул.Лісова 3, +380960099405 +380969690596 +380991140333

Про нас

         Компанія "Ekobuk" працює вже багато років як на ринку України, так і на експорт виробів з натуральної ЕКОлогічної деревини. Ми займаємось виробництвом та реалізацією комплектуючих для виготовлення дерев'яних ЕКОсходів (ступені, підступені, поручні, балясини, меблеві щити, косоури (тятиви), балясини, стовби, а також виготовленням нестандартних елементів на замовлення за вашими ескізами та кресленнями. Проектуємо та займаємося монтажами сходів вже більше 15 років. За цей час напрацьований досвід, який дозволяє нам виготовляти складні дерев’яні сходи і не розчаровувати клієнтів скрипучими сходовими маршами. Щоб вибрати ЕКОсходи, відповідні саме Вам, необхідно орієнтуватися в існуючому різноманітті сходових маршів.

Пропонуємо повний комплекс послуг від виготовлення до монтажу вже готових сходів на об’єкті. Здійснюємо виготовлення і монтаж сходів для приміщень будь-якого призначення і конфігурації.. (на тетеву, металевий каркас та бетон).

Основним завданням Нашої компанії "Ekobuk"є створення недорогих, але якісних меблів для різних верств населення, щоб ціна на них не перевищувала можливостей покупців. Завдяки використанню нестандартної сировини та економічного обладнання Компанії "Ekobuk" вдалося знизити розцінки на свою продукцію. Таким чином надійно завойовувати солідну частку всього сегменту сучасного українського ринку меблів. Ми пропонуємо великий вибір: меблів для кухонь, спалень, прихожей, а також столи, стільці, табуретки і тд..

"Ekobuk"

           

                ^ На початок